Dodatki

Pudełko drewniane


Drewniane pudełko jest idealnym dodatkiem dla Twojego USB. Pokrywka zabezpieczona zapięciem magnetycznym może być oznakowana Państwa logotypem za pomocą sitodruku lub graweru. Całość jest wykonana z jasnego drewna klonowego i posiada certyfikat FSC.
Zobacz wymiarowy schemat

Opakowanie aluminiowe


Aluminiowe pudełko w środku ma wkładkę, wyciętą tak by pasowała do wybranego produktu. Wieczko służyć może jako duża powierzchnia znakowania dla twojego logo. Pudełko nie tylko ładnie wygląda, ale też chroni produkt wewnątrz.
Zobacz wymiarowy schemat

Opakowanie Blister


Opakowanie Blister wykonane jest z przezroczystego PVC, posiada otwór do zawieszenia i białą kartę jako podkładkę. Jeśli wolisz, możemy zadrukować ją w pełnym kolorze. Opakowanie Blister ma również miejsce wycięte pod pasek na szyję, jeśli taki jest potrzebny.
Zobacz wymiarowy schemat
Wzór graficzny

Brelok do kluczy


Brelok do kluczy to praktyczny dodatek - łańcuszek z metalowych kółek i solidne zapięcie pasuje do wielu modeli.
Zobacz wymiarowy schemat

Smyczka z opcją znakowania


Personalizowany pasek na szyję ma 12mm szerokości i można na nim nadrukować Twoje logo. Produkt umożliwia zawieszenie go na szyję.
Zobacz wymiarowy schemat

Pasek na szyję


Pasek umożliwia użytkownikowi powieszenie produktu wokół szyi, sprzedawany jest bez personalizacji (bez nadruku) i ma 7mm szerokości.
Zobacz wymiarowy schemat

Plastikowe etui na kartę


Giętkie, ochronne etui na kartę jest wykonane z przezroczystego plastiku, przez które obustronnie widać zadruk na produkcie. Świetny dodatek na konferencje - doczepisz je z łatwością do smyczy.
Zobacz wymiarowy schemat

Pudełko magnetyczne


Pudełko magnetyczne (małe) wykonane jest z przezroczystego plastiku i pasuje do wielu produktów. Wieczko, które może być zadrukowane Twoim logo, zamykane jest na mocny magnes. W środku znajduje się wkładka dopasowana pod kształt danego modelu.
Zobacz wymiarowy schemat

Pudełko magnetyczne karta


Pudełko magnetyczne - karta to stylowe rozwiązanie dopasowane idealnie do potrzeb prezentacji naszych modeli. Jest zamykane na mocne magnetyczne zatrzaski, a w środku wyłożone cienką pianką. Dodatkowo pudełko oferuje dużą powierzchnię znakowania.
Zobacz wymiarowy schemat

Pudełko magnetyczne Medium


Pudełko magnetyczne duże to większa wersja  podstawowego  pudełka i biała pianka również wycinana jest pod kształt danego modelu.  Na górnej części z przeźroczystego plastiku możemy sitodrukiem nanieść Twoje logo.
Zobacz wymiarowy schemat

Etui S


Etui małe to świetne uzupełnienie wielu z naszych produktów reklamowych, które zapewni należytą ochronę, gdy gadżet nie jest akurat używany. Metalowa wstawka na wierzchu etui może byc dodatkowo oznakowana (sitodruk lub grawer) Twoim logo, adresem strony internetowej czy hasłem marki.
Zobacz wymiarowy schemat

Etui M


Translation not found: ACCESSORY_S_GCM

Etui L


Translation not found: ACCESSORY_S_GCL

Pen Tube


Tuba na długopis to ciekawy dodatek, który uatrakcyjni firmowy długopis. Tuba wykonana jest z wysokiej jakości trwałego kartonu, który produkowany jest w 60% z materiałów z recyklingu. Opcjonalnie na tubie możemy umieścić Twoje logo lub hasło marki.
Zobacz wymiarowy schemat