Dodatki

Opakowanie aluminiowe


Aluminiowe opakowanie wypełnione jest jasnoszarą gąbką, która wycięta jest tak, aby pasowała do wybranego produktu.
Zobacz wymiarowy schemat

Pudełko magnetyczne


Pudełko magnetyczne (małe) wykonane jest z przezroczystego plastiku i pasuje do wielu produktów. Wieczko, które może być zadrukowane Twoim logo, zamykane jest na mocny magnes. Pudełko w środku ma białą piankę, która wycinana jest pod kształt danego modelu.
Zobacz wymiarowy schemat

Pudełko magnetyczne Medium


Pudełko magnetyczne duże to większa wersja  podstawowego  pudełka i biała pianka również wycinana jest pod kształt danego modelu.  Na górnej części z przeźroczystego plastiku możemy sitodrukiem nanieść Twoje logo.
Zobacz wymiarowy schemat

Pudełko magnetyczne karta


Pudełko magnetyczne - karta to stylowe rozwiązanie dopasowane idealnie do potrzeb prezentacji naszych modeli kart USB. Zamykane na mocne magnetyczne zatrzaski, jest super cienkie i daje możliwość prezentacji obustronnego nadruku modeli Wafer i Alloy. Dodatkowo oferuje dużą powierzchnię znakowania.
Zobacz wymiarowy schemat

Pudełko drewniane


Drewniane pudełko jest idealnym dodatkiem dla Twojego USB. Pokrywka zabezpieczona zapięciem magnetycznym może być oznakowana Państwa logotypem za pomocą sitodruku lub graweru. Całość jest wykonana z europejskiego drewna klonowego i posiada certyfikat FSC.
Zobacz wymiarowy schemat

Pasek na szyję


Pasek umożliwia użytkownikowi powieszenie produktu wokół szyi, sprzedawany jest bez personalizacji (bez nadruku) i ma 7mm szerokości.
Zobacz wymiarowy schemat

Personalizowany pasek na szyję


Personalizowany pasek na szyję ma 12mm szerokości i można na nim nadrukować Twoje logo. Produkt umożliwia zawieszenie go na szyję.
Zobacz wymiarowy schemat

Kółko na klucze


Kółko na klucze składa się z szeregu metalowych ogniw łańcuchowych i haczyka, który ma w sobie mechanizm zamykający.
Zobacz wymiarowy schemat

Opakowanie Blister


Opakowanie Blister wykonane jest z przezroczystego PVC, posiada otwór do zawieszenia i białą kartę jako podkładkę. Jeśli wolisz, możemy zadrukować ją w pełnym kolorze. Opakowanie Blister ma również miejsce wycięte pod pasek na szyję, jeśli taki jest potrzebny.
Zobacz wymiarowy schemat
Wzór graficzny